Reprezentowanie w sądzie 

Podział majątku jest w każdym momencie najbardziej kontrowersyjną rozprawą sądową wzbudzającą sporo wrażeń. Po wielu latach małżeństwa posiadacie wraz z partnerem pokaźny majątek, który nagle musi zostać podzielony na pół. Oddanie połowy swojego dorobku życiowego jest trudne, ale na nieszczęście jest konsekwencją wzięcia rozwodu.

Na szczęście istnieją sposoby na zmniejszenie swoich strat. Podział majątku dokonany po połowie to najczęściej wyłącznie teoria. Dobry prawnik sprawi, że uzyskacie od sześćdziesięciu do dosłownie siedemdziesięciu procent wartości swojego majątku. Jeżeli już przez sporo lat małżeństwa zgromadziliście pokaźny kapitał wspólny, to zdecydowanie ma co powierzyć sprawę dla doświadczonego prawnika, który od wielu lat pomaga dla sowich klientów wywalczyć jak największy majątek. 
Kancelaria adwokacka specjalizująca się w sprawach majątkowych posiada na nieszczęście dość wysoki cennik za własne usług. Średnio adwokaci za reprezentowanie swoich klientów w sądzie zgarniają kilka tysięcy złotych. Im bardziej renomowana kancelaria, tym na nieszczęście opłaty mogą być wyższe. Zdecydowanie natomiast warto zainwestować swoje środki finansowe w dobrego prawnika, gdyż w ten sposób uzyskacie większą część waszego wspólnego majątku. Zatrudnienie adwokata jest nawet konieczne, jeżeli na taki krok zdecydowała się druga strona. Jeżeli nie wynajmiecie prawnika, to adwokat waszego byłego już małżonka spokojnie wywalczy dla własnego klienta większą część wspólnego majątku. Wasza sytuacja będzie wyglądała jeszcze gorzej, kiedy druga strona posiada też prawo do opieki nad dziećmi. 

Polecamy: Magdalena Dąbrowska.

Dodaj komentarz