Film

Tatuaże cieszą się coraz większą popularnością w naszym kraju. Dla wielu osób nie jest to jedynie i wyłącznie ozdabianie swojego ciała, ale niezwykle ważny symbol. Najczęściej na tatuaż decydujemy się z powodu ważnego wydarzenia w naszym życiu. (więcej…)

Jednym z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka jest ślub. Na tą uroczystość szykujemy się przez wiele miesięcy wydając kilkadziesiąt tysięcy zł. Warto więc mieć z tego wspaniałego dnia świetną pamiątkę, która w każdej sytuacji będzie wam przypominała o jednym z najważniejszych dni w waszym życiu. (więcej…)

Rozwód w rodzinie najbardziej i problematycznej jest zawsze dla dzieci. Dzieci, zwłaszcza gdy są małe, częstokroć nie rozumieją, czym jest rozwód, dlaczego rodzice nie będą już ze sobą mieszkać nie pragną się kontaktować. Adwokat Wodzisław Śląski rozwód kontakty z dzieckiem jest w stanie wywalczyć w sądzie, gdy druga strona nie chce umożliwić mężowi w żonie należycie częstych kontaktów z swoimi dziećmi. (więcej…)

Tatuaże cieszą się coraz większą popularnością w naszym kraju. Dla wielu osób nie jest to wyłącznie i tylko ozdabianie własnego ciała, niemniej jednak bardzo ważny symbol. Najczęściej na tatuaż decydujemy się z powodu ważnego wydarzenia w naszym życiu. (więcej…)

Jednym z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka jest ślub. Na tą uroczystość szykujemy się przez sporo miesięcy wydając kilkadziesiąt tysięcy zł. Warto więc posiadać z tego wspaniałego dnia fenomenalną pamiątkę, która w każdej chwili będzie wam przypominała o jednym z najważniejszych dni w waszym życiu. (więcej…)