Poręczny magnes do klipsów antykradzieżowych 

W dwudziestym pierwszym wieku klipsy antykradzieżowe stały się podstawowym wyposażeniem renomowanych butików odzieżowych , a oprócz tego sklepów z elektroniką. Jest to jeden z najlepszych sposobności na zabezpieczenie swoich produktów przed kradzieżą, dlatego sporo firm jest gotowych inwestować swoje środki finansowe w tej rewolucyjny system. Na nieszczęście klipsy te posiadają również swój minus, czyli są niezwykle trudne do zdjęcia.

Jest to oczywiście ich też ogromnym plusem, gdyż złodziei nie jest wstanie zdjąć klipsa z ubrania lub sprzętu elektronicznego. Sprzedawcy muszą zostać jednakże wyposażeni w specjalne urządzenie do szybkiego zdejmowania klipsów bez ryzyka uszkodzenia sprzedawanego produktu. 
Otwieracz do klipsów typu GOLF perfekcyjnie sprawdzi się w każdym sklepie, gdyż jest to bardzo niezbyt duże i poręczne urządzenie. Bez najmniejszego problemu będziecie mogli zamontować go przy samej kasie, gdyż nie zajmuje dużo miejsca. Produkt ten jest wyposażony w bardzo silny magnes do klipsów, zatem każdorazowo bezproblemowo poradzicie sobie z odczepieniem klipsa od ubrania lub sprzętu elektronicznego. Jest to de facto fenomenalny produkt na naszym rynku, który warto mieć w swoim sklepie, aby ekspresowo ściągnąć klipsa i zapakować w torebkę zakupiony przez klienta produkt. Następnym atutem tego klipsa jest bardzo niska jego cena. Klips możecie zakupić za mniej więcej sto zł, co zdecydowanie nie jest zbyt dużą stawką za ten rewelacyjny produkt, który jest niezbędnym elementem waszego specjalistycznego systemu antykradzieżowego. 

Więcej: klipsy antykradzieżowe.

Dodaj komentarz