Lombard w Warszawie 

Pomimo łatwego dostępu do instrumentów majątkowych oferowanych przez instytucje finansowe, wciąż wielu z nas preferuje pożyczyć pieniądze w lombardzie. Pożyczki pod zastaw cieszą się ogromną popularnością pośród konsumentów, gdyż nie zmuszają do płacenia odsetek za pożyczone środki finansowe. Jest to zatem jedna z najtańszych form pożyczek, która na nieszczęście posiada też swoje wady.

Pożyczki pod zastaw lombard Bemowo proponowane są tylko dla osób, które posiadają cenny zastaw. Jako zastaw może posłużyć wasza elektronika, biżuteria albo dzieła sztuki. Wycena przeprowadzona przez pracownika lombardu jest niestety w każdej chwili zaniżona, o czym powinniście pamiętać i zabrać ze sobą dodatkowe przedmioty, by zyskać pełną sumę waszej pożyczki. 
Zadaniem pracownika lombardu jest zawsze ocenienie każdego klienta, jako osobę, która może nie spłacić zaciągniętej pożyczki. Wartość zastawu musi więc zostać zaniżona, ażeby z całą pewnością lombard odzyskał wszystkie pożyczone środki finansowe. Warunki pożyczki pod zastaw są bardzo łatwe i obowiązują one od wielu lat. Pożyczkobiorca jest zobowiązany do zwrócenia całej sumy w wyznaczonym terminie. Lombard Warszawa najczęściej daje kilka tygodni dla pożyczkobiorców na oddanie pożyczonych środków finansowych. Jeżeli już dotrzymacie terminu umowy i oddacie wszystkie pożyczone środki finansowe, to pracownik lombardu odda wszystkie przedmioty, które były w zastawie. W sytuacji nie wywiązania się z terminu umowy, wasze cenne przedmioty stają się własnością lombardu i nie będziecie już mogli ich odzyskać. 

Zobacz również: lombard warszawa.

Dodaj komentarz