Urocza zabawka z Instagrama 

Każda kobieta uwielbia się otaczać przepięknymi , a dodatkowo uroczymi przedmiotami. Posiadanie takich rzeczy w naszym otoczeniu daje nam sporo radości i jesteśmy gotowe zapłacić za daną rzecz troszkę w dodatku, jeżeli wygląda słodko , a oprócz tego uroczo. Nic więc dziwnego, że popularne japońskie zabawki zwalczające stres, Squishy, cieszą się tak ogromną popularnością wśród kobiet globalnie.

Na Instragramie hasło Squishy posiada już ponad dwa miliony postów. Jest to zdecydowanie bardzo dużo i z całą pewnością w ciągu najbliższych kilku miesięcy stawka ta wzrośnie do kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów. Też na polskim Instagramie coraz częściej ukazują się już te przesłodkie , a dodatkowo urocze zabawki zwalczające stres. 
Zadanie Squishy jest bardzo łatwe. Jest to zwyczajnie zabawka, którą ściskamy w dłoni, aby rozładować napięcie. W obecnych czasach wręcz zabawka rozładowująca napięcie nie może być nudna i mieć nijaki kształt. Japońskie Squishy wyglądają niesamowicie uroczo i zwyczajnie nie można przejść koło nich obojętnie. Na żywo prezentują się natomiast znacznie lepiej, niż na zdjęciach. Aktualnie w Polsce działa już sklep on-line, który jest oficjalnym dystrybutorem tych zabawek. Asortyment tego sklepu jest dość znaczny i znajdziecie w nim sporo interesujących, japońskich zabawek zwalczających stres w różnorakich kształtach. Największą popularnością cieszą się te zabawki, które nie tylko uroczo wyglądają, niemniej jednak również cudownie pachną. Nie są to jednak zwyczajne zapachy, gdyż najczęściej mają nam one kojarzyć się z popularnymi słodyczami.

Dodaj komentarz