Spółki kupię przejmę

Prawie każdy przedsiębiorca chciałby, żeby jego firma od początku funkcjonowania przynosiła zyski, które pozwoliłyby na szybki zwrot inwestycji. Na nieszczęście, biznes rządzi się swoimi prawami i każda firma stawiana od podstaw musi przebrnąć przez 1szy okres trudności, jakim jest zdobywanie Klientów, kreowanie wizerunku i tak dalej.

Wielu przedsiębiorców myśli sobie kupię zadłużoną spółkę, postawię ją na nogi i będę posiadać niezbitygwarantowany biznes, który zacznie przynosić na prawdę spore dochody. Coś w tym pewnie jest, bo takie rozwiązanie funkcjonuje od dawna i posiada się całkiem właściwiepoprawnie.
Dziś skup zadłużonych spółek można napotkać coraz częściej. Nieprosto szczegółowo określić skąd takie zachowanie wynika, niemniej natomiast wydaje się to być dość irracjonalne, bo przecież po co komuś zadłużona spółka, która może finalnie pogrążyć nowego posiadacza? W dużej liczbie przypadków zdarza się, że upadłość spółek nie jest realnie powiązana z brakiem odbiorców. Dylematy mogą wynikać równie dobrze z nieprawidłowego zarządzania przez poprzedniego właściciela, czego efektem jest w większości wypadków złudne myślenie, że nie posiada sensu już o nic dłużej walczyć. To dość dziwne, bo zakładanie spółek raczej powinno leżeć w gestii osób przedsiębiorczych, które doskonale wiedzą jakimi prawami rządzi się taka metoda prowadzenia działalności gospodarczej, jakie są obowiązki prezesa, wady, zalety, bariery, korzyści i trudności. Dziś jednak biznes rządzi się zasadą kto ma pieniądze, ten posiada władzę. Młodzi ludzie inwestują bezwiednie pieniądze w swoje widzimisię, które w przyszłości okazują się dobrą pożywką dla rekinów biznesu.

Sprawdź tutaj: sprzedam gotowa spolke.

Dodaj komentarz