Skoki spadochronowe dla każdego 

Sporty ekstremalne pozwalają nie tylko i wyłącznie na nagły skok adrenaliny, niemniej jednak głównie na perfekcyjne sprawdzenie własnego charakteru. Będziecie mogli sprawdzić swój charakter w nowej sytuacji oraz wznieść się na wyżyny swoich sposobności. Oczywiście wszystkie skoki spadochronowe Toruń  odbywają się pod okiem doświadczonego instruktora.

Możecie zatem w pełni świadomie podjąć to ryzyko bez obawy o wasze życie. Instruktor pomoże wam otworzyć spadochron, zatem na pewno bezpiecznie wylądujecie na ziemi. 
Skoki spadochronowe Koszalin zdecydowanie nie są dla każdego. Instruktor nie zdecyduje się na wykonanie skoku z osobą panicznie przerażoną strachem. W tej chwili stanowicie zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla waszego instruktora. Osoby owładnięte strachem nie podejmują racjonalnych decyzji i mogą uniemożliwić dla instruktora otworzenie spadochronu. Musicie być więc w stu procentach przekonani do odbycia danego skoku. Zrezygnować możecie w każdej chwili, nawet gdy będziecie już w helikopterze. Warto jednakże teraz postarać się przełamać swój strach i zdecydować się na skok. Nic nie daje nam tak dużej satysfakcji, jak zmierzenie się ze swoim strachem , a ponadto pokonanie go. Skoki w tandemie z instruktorem są w pełni bezpieczne jeżeli amator jest wstanie zapanować nad swoim strachem. Jeżeli będziecie się wiercić oraz w panice bić instruktora, to niestety wasz w pełni bezpieczny skok stanie się o sporo bardziej niebezpieczny i może zagrozić waszemu życiu oraz instruktora. 

Zobacz również: szkolenie spadochronowe.

Dodaj komentarz