Praca z dokumentami

Z plików PDF można w bardzo prosty sposób przygotować specjalną gazetkę. Takie gazetki są w znaczącej liczbie przypadków stosowane przez sieci sklepów do prezentowania nowej oferty albo oferty promocyjnej. Flipbook WordPress może być skonstruowany w formie informacji na stronie opartej na silniku WordPress.

Trzeba do tego kupić wyłącznie specjalny moduł, który połączy wszystkie strony przygotowane w pdf-ie i stworzy z tego obracaną gazetkę.
Będziemy mieć wówczas wrażenie, jakbyśmy mieli zwyczajną gazetkę, w której otwieramy strony. PDF flipbook nie jest jakimś nowym odkryciem, bo tego typu forma prezentacji jest stosowana już od wielu lat. Do dzisiaj jest jednakże na tyle interesująca, że ludzie chętnie decydują się na to, by ją używać w swoich firmach. Dzięki takim flipbookom można prezentować także inne rzeczy, przykładowo produkty z oferty z nowego katalogu, nową kolekcję produktów itp (więcej: pdf to flipbook). PDF to flipbook jest rozstrzygnięciem dość prosty w obsłudze i dość tanim. Zakup takiego modułu kosztuje raptem kilka do kilkunastu dolarów. Nie jest to więc jakiś duży wydatek, natomiast taki moduł znacznie ułatwia pracę i powoduje, że osiągnięty efekt jest zdecydowanie bardziej atrakcyjny, niż miałoby to miejsce w przypadku gazetki, którą oglądamy strona po stronie. Tym podobne rozwiązania cieszą się w teraźniejszych czasach ogromną popularnością. Im coś jest bardziej atrakcyjne, tym częściej się to wykorzystuje, a atrakcyjne sposoby prezentowania nowej oferty zawsze cieszą się zainteresowaniem. Graficy i programiści w wielu sytuacjach z tego korzystają.

Polecamy: flipbook wordpress.

Dodaj komentarz