Nowa gra wyścigowa 

Każdy prawdziwy mężczyzna chociaż raz marzył o zmierzeniu się ze swoich najlepszym kumplem w nielegalnym wyścigu. Na pewno nieraz oglądając popularne filmy o wyścigach marzyliście, by wsiąść za kółkiem wyścigowego samochodu i spróbować swoich sił w tym niebezpiecznym sporcie. Wyścigi są jednakże całkowicie nielegalne w wielu cywilizowanych państwach, gdyż jest to niesamowicie niebezpieczny sport o wysokim wskaźniku śmiertelności.

Na nieszczęście, ale dla większości z nas nielegalne wyścigi są całkowicie niedostępne, gdyż jest to nielegalne oraz dodatkowo nie posiadamy adekwatnego sprzętu. Na szczęście istnieją gry komputerowe, które są łatwo dostępne i umożliwiają nam sprawdzenie swoich sił w rzeczywistym wyścigu. 
Gry wyścigowe cieszą się ogromną popularnością pośród facetów, szczególnie te, które posiadają funkcję multiplayer. Nic w tym zadziwiającego, gdyż ściganie się z komputerem szybko się nudzi i właściwie każdy z nas chce spróbować swoich sił  z żywym człowiekiem. Taka gra jest o sporo bardziej pasjonująca, a każdy street race jest w pełni inny. Ciężko jest także oszacować poziom trudności każdego wyścigu, gdyż nie wiadomo jakie kwalifikacji posiada nasz współzawodnik. O ile zatem od dawna marzyliście o testom swoich sił w wyścigu ulicznym to warto uruchomić odpowiednią grę na swoim laptopie albo komputerze. Warto najpierw dowiedzieć się, które tytuły cieszą się największą popularnością pośród polskich i zagranicznych graczy. Im większa jest popularność danej gry, tym większa ilość ewentualnych przeciwników do ulicznego wyścigu.

Warto zobaczyć: wyścigi.

Dodaj komentarz